sábado, 19 de junho de 2010

Corel WinDVD Pro 2010 10.0.5.163 (Multi)

Corel WinDVD 2010,dünyanın öncü DVD ve video oynatma programlarından birisidir. Mükemmel ses ve görüntü kalitesi, çok kolay kullanım imkanı sunan arabirimi ve tasarımı ile en popüler DVD oynatıcılarından birisi. Geniş format desteği, özgün özellikleri ve daha bir çok gelişmiş teknolojik imkanı ile dizüstü veya PC'nizde DVD izlemek için varolması gereken bir programdır.
DVD ve Video Oynatma :
    * Eğlence – Daha önce hiç bir filmi izlerken alamadığınız zevki bu güzel program ile alabilirsiniz. Standart filmleri bile HD kalitesine yakın görüntü mükemmeliği ile ve surround ses sistemi ile izleyin.
    * Yolda Film Keyfi Nerede olursanız olun gelişmiş dizüstü bilgisayar özellikleri sayesinde filmlerinizi rahatça izleyebilirsiniz.
    * Formatlar – Geniş format desteği WinDVD'yi mükemmel bir video oynatıcı yapmaktadır. DivX® ve QuickTime™ desteği de mevcuttur.
Programı Aktifleştirme :
İndirdiğiniz klasör içerisinde yer alan Keygeni çalıştırın (kurulum tam olarak bitinceye kadar sakın kapatmayın) ve sonrasında Key Code butonuna tıklayarak yeni bir Serial No üretin. Program, kurulum esnasında sizden serial no istediğinde, Keygen aracılığıyla elde ettiğiniz numarayı girin.
Kurulum sonrasında, Activation (aktivasyon) butonuna tıkladığınızda, program girdiğiniz seri numarasının yanlış olduğuna dair bir uyarı mesajı verecektir. Bu hata mesajına aldırmadan "Other Activation Options" butonuna basarak "Phone Corel" sekmesine tıklayın.
Açılan sayfada, girdiğiniz seri numarasını göreceksiniz. Bu seri numarasının karşılık verilen Register Code (Kayıt Kodu) numarasını, Keygen programındaki 2.satıra girip bir aktivasyon kodu elde edebiliriz. Keygen'in verdiği aktivasyon kodunu, programdaki ilgili kısıma yapıştırıp, Continue (Devam Et) butonuna tıkladığınızda, program tam sürüme dönüşecektir.http://rapidshare.com/files/347264160/Corel_WinDVD.Depo.By.Dogu.part1.rar
http://rapidshare.com/files/347263124/Corel_WinDVD.Depo.By.Dogu.part2.rar

http://hotfile.com/dl/27570615/c9496a0/Corel_WinDVD.Depo.By.Dogu.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/27570613/06b238f/Corel_WinDVD.Depo.By.Dogu.part2.rar.html

Nenhum comentário:

Postar um comentário